E-mail
Telefon
495 420 105

BRUKOV, spol. s r. o.

Vážení obchodní přátelé,

touto cestou bychom Vás rádi informovali, že naše výrobní společnost bude od 24.12.2020 do 3.1.2021 z důvodu celozávodní dovolené uzavřena. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a těšíme se na další spolupráci s Vámi v roce 2021.

Je výrobní společnost s mezinárodní působností. Od svého vzniku v roce 1993 se specializuje na výrobu ocelových kontejnerů určených pro přepravu, manipulaci a ukládání odpadů, stavebních materiálů a železného šrotu pro tuzemské a zahraniční odběratele.

Od roku 2006 je firma držitelem osvědčení ISO 9001.

    CS Lloyd     LL-C-Certification BGR186

O společnosti

Společnost B R U K O V vznikla v roce 1993 a již od počátku se specializuje na výrobu ocelových kontejnerů určených pro ukládání, manipulaci a přepravu odpadů, stavebních materiálů, železného šrotu a pod. Dnes se firma řadí svým objemem výroby mezi největší výrobce kontejnerů v ČR.

Naší předností je široká nabídka dodávaných typů kontejnerů, jejich vysoká kvalita a přijatelná cena. Dlouholeté zkušenosti s výrobou tohoto sortimentu nám umožňují flexibilně reagovat na požadavky zákazníka.

Výrobní program společnosti představují dvě základní výrobkové řady

  • Velkoobjemové kontejnery systému ABROLL pro hákové nakladače
  • Maloobjemové kontejnery pro nakladače vybavené řetězovým systémem

Naše výrobky jsou určeny zejména pro potřeby stavebních a demoličních firem, hutí, železáren, velkých strojíren a společností zabývajících se nakládáním s odpady a jejich likvidací. Kontejnery jsou svařovány z dílů ocelových plechů různých tlouštěk, nosníků a profilů. Sváry jsou prováděny technologií MIG/MAG. Finální produkt je lakován syntetickými barvami. Úprava ve stříkací a sušící kabině zajišťuje vysokou kvalitu povrchové úpravy.

Své výrobky dodáváme nejen na domácí trh, ale i na trhy Evropské unie. Výrobky splňují požadavky normy DIN 30 720 a DIN 30722. Samozřejmostí je zajištění splnění požadavků na ekologický provoz.

ISO 9001

Certifikát ISO 9001:2008 výroba ocelových kontejnerů Certifikát o shodě řízení výroby

V květnu roku 2006 se firma BRUKOV, spol. s r.o., stala držitelem certifikátu ISO 9001, který je zárukou vysoké kvality nabízených produktů a služeb.

CS Lloyd

Osvědčení o aprobaci podniku - výroba kontejnerů Osvědčení o aprobaci podniku - oprava kontejnerů

V roce 2012 firma získala osvědčení o aprobaci pro výrobu a opravy ISO kontejnerů řady 1 od společnosti Československý Lloyd.

BGR 186

BGR 186