E-mail
Telefon
495 420 105

BRUKOV, spol. s r. o.

Vážení obchodní přátelé,

touto cestou bychom Vás rádi informovali, že naše výrobní společnost bude od 24.12.2020 do 3.1.2021 z důvodu celozávodní dovolené uzavřena. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a těšíme se na další spolupráci s Vámi v roce 2021.

Je výrobní společnost s mezinárodní působností. Od svého vzniku v roce 1993 se specializuje na výrobu ocelových kontejnerů určených pro přepravu, manipulaci a ukládání odpadů, stavebních materiálů a železného šrotu pro tuzemské a zahraniční odběratele.

Od roku 2006 je firma držitelem osvědčení ISO 9001.

    CS Lloyd     LL-C-Certification BGR186

Technologie

Robotizace výrobního procesu

Za finanční spoluúčasti EU byla ve firmě zavedena unikátní robotizovaná výroba kontejnerů, jediná svého druhu ve východní Evropě, díky které jsme schopni u našich produktů dosáhnout vysoké kvality za přijatelné ceny se splněním všech požadavků na ekologický provoz a splnění veškerých přání zákazníka.

Jedná se zejména o čtyři robotizovaná svařovací pracoviště pro výrobu kontejnerů. Pro přesné dělení materiálu používáme technologii plazmového řezání, díky které dosahujeme požadované přesnosti při přípravě jednotlivých dílů a polotovarů. Firma je vybavena moderní a ekologicky šetrnou lakovnou, která díky katalytické oxidační jednotce splňuje přísné emisní limity stanovené normou EU. Součástí projektu byla i rekonstrukce a rozšíření tehdejších výrobních prostor.

IMG_2104 IMG_2107 IMG_2099 IMG_2106 IMG_2103 IMG_2108 IMG_2105 IMG_2093 IMG_2095 PB050035 PB050037 DSCN3429

Projekt INOVACE VÝROBNÍHO PROCESU – ROBOTIZACE byl spolufinancován z podpory EVROPSKÝCH FONDŮ PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ v rámci operačního programu PODNIKÁNÍ A INOVACE.

201693-top_foto1-oj5i8

Svařování kontejnerů svářecím robotem metodou MAG

Naše kontejnery svařujeme z dílů ocelových plechů různých tlouštěk, nosníků a profilů. Sváry jsou prováděny technologií MIG/MAG.

Robotizované sváření kovů je proti ručnímu svařování mnohem spolehlivější a přesnější. Robotizované sváření snižuje možnost chyb během svařovacího procesu a zvyšuje kvalitu svárů. Při optimálním nastavení parametrů dochází k minimalizaci vneseného tepla, a tím i ke zrychlení provádění svarových spojů. V důsledku eliminace tepelného příkonu nedochází k nadměrnému znehodnocení mechanických vlastností základního materiálu produktu. Robotizované sváření kovů nepřipouští téměř žádné rovinné a rozměrové deformace. Zajištěním stále stejného množství vnášeného tepla jsou případné deformace vždy zcela identické, takže je téměř ve 100% zajištěna rozměrová i tvarová opakovatelnost svařence. Díky robotizovanému svařování lze provádět dlouhé sváry bez přerušení svarové housenky. Takto zavařený kontejner má zajištěnou vodotěsnost a 100% kvalitu.