Napište nám

  Souhlas

  Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti BRUKOV, spol. s r.o. ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Udělením souhlasu prohlašujete, že znáte svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

  Rychlý kontakt
  Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice
  Česká republika
  brukov@brukov.cz
  +420 495 420 105
  Administrace

  Katalog produktů

  Hákové kontejnery – ABROLL

  Velkoobjemové kontejnery systému ABROLL pro jednoramenné nosiče kontejnerů mají všestranné použití v nejrůznějších hospodářských odvětvích. Jsou určeny pro ukládání, manipulaci a přepravu komunálních a průmyslových odpadů, stavebních hmot, sypkých materiálů či železného šrotu. K dispozici jsou v nejrůznějších variantách a velikostech. Abroll kontejnery dodáváme v normálním či zpevněném provedení, otevřené nebo uzavřené s různými typy střech. Abroll kontejnery jsou vyráběny dle normy DIN 30 722.1 a splňují tak nejvyšší požadavky, co se týče kvality a proveditelnosti. Dle potřeby jsou kontejnery lakovány v nejrůznějších odstínech barev RAL. Na přání zákazníka navrhneme takové provedení kontejneru, které bude odpovídat individuálním potřebám.

  Hákové kontejnery – AVIA

  Velkoobjemové kontejnery AVIA pro jednoramenné nosiče kontejnerů mají všestranné použití v nejrůznějších hospodářských odvětvích. Jsou určeny pro ukládání, manipulaci a přepravu komunálních a průmyslových odpadů, stavebních hmot, sypkých materiálů či železného šrotu. K dispozici jsou v nejrůznějších variantách a velikostech. Avia kontejnery dodáváme v normálním či zpevněném provedení, otevřené nebo uzavřené s různými typy střech. Avia kontejnery jsou vyráběny dle normy DIN 30 722.3 a splňují tak nejvyšší požadavky, co se týče kvality a proveditelnosti. Dle potřeby jsou kontejnery lakovány v nejrůznějších odstínech barev RAL. Na přání zákazníka navrhneme takové provedení kontejneru, které bude odpovídat individuálním potřebám.

  Řetězové kontejnery – VANA

  Maloobjemové kontejnery pro nakladače vybavené řetězovým systémem mají všestranné použití v nejrůznějších hospodářských odvětvích. Jsou určeny pro ukládání, manipulaci a přepravu komunálních a průmyslových odpadů, stavebních hmot, sypkých materiálů či železného šrotu. Vanové kontejnery dodáváme v normálním či zpevněném provedení, v symetrické či asymetrické formě, otevřené nebo uzavřené s víky, pro snadnější vysypávání s výklopným čelem. Vanové kontejnery jsou vyráběny dle normy DIN 30 720 a splňují tak nejvyšší požadavky, co se týče kvality a proveditelnosti. Dle potřeby jsou kontejnery lakovány v nejrůznějších odstínech barev RAL. Na přání zákazníka navrhneme i atypické provedení kontejneru, které bude odpovídat individuálním potřebám.