Napište nám

  Souhlas

  Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti BRUKOV, spol. s r.o. ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Udělením souhlasu prohlašujete, že znáte svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

  Rychlý kontakt
  Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice
  Česká republika
  brukov@brukov.cz
  +420 495 420 105
  Administrace

  Služby

  Přeprava kontejnerů

  Našim zákazníkům nabízíme zajištění přepravy zakoupených kontejnerů a náhradních dílů do místa odběru vlastními speciálně upravenými nákladními automobily. Přepravu kontejnerů k zákazníkům zajišťujeme jak po České republice, tak do zahraničí.

  Kompletní servis a opravy kontejnerů

  Vedle výroby kontejnerů poskytujeme také kompletní servis použitých kontejnerů jak vlastní, tak cizí výroby, včetně výměny podacího háku, rolen a vrat. Dále provádíme dodatečnou montáž střechy a opravy proražených boků, čel, vrat a podlah včetně lakování.

  Technické poradenství, zpracování projektů, vývoj a konstrukce

  Na přání zákazníka zhotovíme kompletní výkresovou a technickou dokumentaci včetně pevnostních výpočtů. Zhotovíme 3D model kontejneru v programu SolidWorks. Navrhneme technické a konstrukční řešení kontejnerů dle požadavků zákazníka s přihlédnutím na jejich využitelnost a splnění příslušných norem.

  Tryskání kontejnerů

  Našim zákazníků nabízíme možnost otryskání kontejneru před závěrečnou povrchovou úpravou – lakováním. Tento technologický postup opracování povrchu tvrdých materiálů proudem natlakovaných abrazivních částic dokonale odstraní povrchové nečistoty (stará barva, rez, stopy po obrábění …..) a zdrsní povrch pro lepší přilnavost laku. Jako abrazivum používáme ocelový granulát.

   

  Vícebarevné lakování

  Značení a polepy kontejnerů

  Dle požadavku zrealizujeme i reklamní polep na Váš kontejner.  Provádíme fóliové polepy nebo nástřik log přes šablony.

  Dodávky náhradních dílů a příslušenství