Napište nám

  Souhlas

  Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti BRUKOV, spol. s r.o. ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Udělením souhlasu prohlašujete, že znáte svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

  Rychlý kontakt
  Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice
  Česká republika
  brukov@brukov.cz
  +420 495 420 105
  Administrace

  Technologie

  Robotizace výrobního procesu

  Za finanční spoluúčasti EU byla ve firmě zavedena unikátní robotizovaná výroba kontejnerů, jediná svého druhu ve východní Evropě, díky které jsme schopni u našich produktů dosáhnout vysoké kvality za přijatelné ceny se splněním všech požadavků na ekologický provoz a splnění veškerých přání zákazníka.

  Jedná se zejména o dvě robotizovaná svařovací pracoviště pro výrobu kontejnerů. Pro přesné dělení materiálu používáme technologii plazmového řezání, díky které dosahujeme požadované přesnosti při přípravě jednotlivých dílů a polotovarů. Firma je vybavena moderní a ekologicky šetrnou lakovnou, která díky katalytické oxidační jednotce splňuje přísné emisní limity stanovené normou EU. Součástí projektu byla i rekonstrukce a rozšíření tehdejších výrobních prostor.

   


  Projekt INOVACE VÝROBNÍHO PROCESU – ROBOTIZACE byl spolufinancován z podpory EVROPSKÝCH FONDŮ PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ v rámci operačního programu PODNIKÁNÍ A INOVACE.

  Svařování kontejnerů svářecím robotem metodou MAG

  Naše kontejnery svařujeme z dílů ocelových plechů různých tlouštěk, nosníků a profilů. Sváry jsou prováděny technologií MIG/MAG.

  Robotizované sváření kovů je proti ručnímu svařování mnohem spolehlivější a přesnější. Robotizované sváření snižuje možnost chyb během svařovacího procesu a zvyšuje kvalitu svárů. Při optimálním nastavení parametrů dochází k minimalizaci vneseného tepla, a tím i ke zrychlení provádění svarových spojů. V důsledku eliminace tepelného příkonu nedochází k nadměrnému znehodnocení mechanických vlastností základního materiálu produktu. Robotizované sváření kovů nepřipouští téměř žádné rovinné a rozměrové deformace. Zajištěním stále stejného množství vnášeného tepla jsou případné deformace vždy zcela identické, takže je téměř ve 100% zajištěna rozměrová i tvarová opakovatelnost svařence. Díky robotizovanému svařování lze provádět dlouhé sváry bez přerušení svarové housenky. Takto zavařený kontejner má zajištěnou vodotěsnost a 100% kvalitu.