Napište nám

  Souhlas

  Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti BRUKOV, spol. s r.o. ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Udělením souhlasu prohlašujete, že znáte svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

  Rychlý kontakt
  Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice
  Česká republika
  brukov@brukov.cz
  +420 495 420 105
  Administrace

  Společnost

  Společnost B R U K O V vznikla v roce 1993 a již od počátku se specializuje na výrobu ocelových kontejnerů určených pro ukládání, manipulaci a přepravu odpadů, stavebních materiálů, železného šrotu a pod. Dnes se firma řadí svým objemem výroby mezi největší výrobce kontejnerů v ČR. Naší předností je široká nabídka dodávaných typů kontejnerů, jejich vysoká kvalita a přijatelná cena. Dlouholeté zkušenosti s výrobou tohoto sortimentu nám umožňují flexibilně reagovat na požadavky zákazníka.

  Výrobní program společnosti představují dvě základní výrobkové řady:

  • Velkoobjemové kontejnery systému ABROLL/AVIA pro hákové nakladače
  • Maloobjemové kontejnery pro nakladače vybavené řetězovým systémem

  Naše výrobky jsou určeny zejména pro potřeby stavebních a demoličních firem, hutí, železáren, velkých strojíren a společností zabývajících se nakládáním s odpady a jejich likvidací. Kontejnery jsou svařovány z dílů ocelových plechů různých tlouštěk, nosníků a profilů. Sváry jsou prováděny technologií MIG/MAG. Finální produkt je lakován syntetickými barvami. Úprava ve stříkací a sušící kabině zajišťujě vysokou kvalitu povrchové úpravy.

  Své výrobky dodáváme nejen na domácí trh, ale i na trhy Evropské unie. Výrobky splňují požadavky normy DIN 30720 a DIN 30720. Samozřejmostí je zajištění splnění požadavků na ekologický provoz.

  ISO 9001

  V květnu roku 2006 se firma B R U K O V , spol. s r.o. stala držitelem certifikátu ISO 9001, který je zárukou vysoké kvality nabízených produktů a služeb.

  CS Lloyd

  V roce 2012 firma získala osvědčení o aprobaci pro výrobu a opravy ISO kontejnerů řady 1 od společnosti Československý Lloyd.

  DGUV Regel 114-010 (BGR 186)

  B R U K O V – výroba kontejnerů, KVALITA, SPOKOJENOST, ZÁRUKA!